logo
 
 
Obrazek

Obrazek
O Firmie

Oferujemy Państwu swoje doświadczenie w zakresie zarządzania, administrowania i pełnej obsługi technicznej nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Wieloletni staż w zakresie administrowania, poprzedzający założenie własnej firmy, pozwala nam zaoferować pełną gamę usług popartą profesjonalnym i rzetelnym przygotowaniem zawodowym.
Zakres usług dostosowany do wymogów współczesnego rynku nieruchomości pomoże spełnić Państwa oczekiwania. Główne formy współpracy polegają na powierzaniu nam zarządzania nieruchomością lub zleceniu administrowania.

Świadczymy usługi głównie na rzecz:

  • Wspólnot mieszkaniowych
  • Właścicieli budynków mieszkalnych prywatnych
  • Właścicieli powierzchni komercyjnych (usługowych i biurowych)

Prowadzimy także usługi w zakresie doradztwa dla powstających Wspólnot Mieszkaniowych. Zajmujemy się obsługą techniczną w zakresie kosztorysowania, nadzorowania procesu budowlanego oraz przeglądami technicznymi budynków w myśl przepisów ustawy Prawo Budowlane.
Usługi te zlecają nam zakłady budżetowe, Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe i właściciele budynków prywatnych.

Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości dla nieruchomości. Przejmujemy opiekę nad teczkami obiektów budowlanych wraz z obowiązkami ciążącymi na właścicielach lub zarządcach.
W naszych działaniach kierujemy się uczciwością, starannością i kulturą osobistą, które pozwalają zagwarantować dobrą współpracę z Państwem.

W realizacji postawionych przez Państwo zadań kierujemy się zapisami Ustawy o gospodarce nieruchomościami, ustawą Prawo budowlane, Ustawą o rachunkowości oraz szeregiem zapisów prawnych pozwalających zachować wysokie standardy zawodowe.

Jesteśmy otwarci na propozycje dostosowujące ofertę do Państwa oczekiwań, zarówno w zakresie formy usługi jak i jej strony finansowej.

Tel.:
602 129 377 - tel. kom.
Adres:
ul. Curie-Skłodowskiej 28
86-300 Grudziadz

© Biuro Zarządzania Nieruchomościami
    Mirosław Kaczerewski
    
 
Twoje-Miasto
© Twoje-Miasto Sp. z o.o.